Быстрый просчет
стоимости поездки
Просчитать стоимость поездки

В обе стороны

Возраст ребенка 1:

Возраст ребенка 2:

Возраст ребенка 3:

Заполните все поля!!!!
Посчитать
< назад
Приблизительное Время
Приблизительное Растояние

Тип авто :


Хотите оставить заказ?
Время и дата подачи машины
Как с вами связаться?

Выберите тип авто в списке выше

Отправить Закрыть

policy

Політика конфіденційності та захисту даних

Відповідно до чинного законодавства щодо захисту даних компанія ТОВ «БЕЙБІ ТРАНСФЕР» (надалі — Baby Transfer) інформує користувачів (надалі – Користувач) свого мобільного додатку (надалі – Додаток) про Політику конфіденційності та захисту даних (надалі – Політика), яка застосовується Baby Transfer під час обробки персональних даних, добровільно наданих Користувачами, що зареєструвалися на в мобільному додатку (надалі – Додаток). Надаючи Baby Transfer свої персональні дані за допомогою електронних форм, розміщених в мобільному додатку, Користувачі в чіткій формі надають Baby Transfer свою згоду на обробку, зберігання та використання таких даних відповідно до умов Політики і для цілей, встановлених у цій Політиці.

Користувачі повинні ознайомитися з цією Політикою до моменту реєстрації в мобільному додатку Baby Transfer

Натискаючи кнопку «зареєструватися», Користувачі цим заявляють, що вони ознайомилися з Політикою даних і в чіткій формі погоджуються з нею.

Під час реєстрації Користувачі можуть надати таку інформацію для створення або редагування свого облікового запису: ім’я користувача, адреса електронної пошти, номер телефону та реквізити кредитної карти. Окрім цього, і за умови наявності дозволу від Користувачів, Baby Transfer збирає дані, пов’язані з місцем перебування користувачів, включно з географічним розташуванням їхнього мобільного пристрою в режимі реального часу.

Одразу після завершення процесу реєстрації всі Користувачі отримують доступ до свого профілю, який вони можуть заповнити та/або редагувати так, як вони вважають за потрібне. Користувачі можуть отримати доступ до свого облікового запису та редагувати його. Інформація та дані, які надають Користувачі, міститимуться в їхньому обліковому записі й можуть бути змінені за допомогою функції «редагувати профіль».

Користувачі зобов’язані надавати правдиві та точні дані. Окрім цього, Користувачі несуть відповідальність за будь-які втрати або збитки, які можуть бути завдані Baby Transfer чи третім сторонам у результаті того, що надана інформація виявиться неправдивою, неточною, застарілою або недійсною.

Дані, що їх збирає Baby Transfer, використовуються лише для досягнення цілей, встановлених у Загальних умовах використання Додатку.

Законодавство, яке застосовується до персональних даних Користувачів (Захист персональних даних)

Baby Transfer бере на себе зобов’язання завжди дотримуватися чинного законодавства щодо захисту персональних даних. Користувачам повідомляють, що персональні дані, які вони надають в мобільному додатку, підлягають автоматичній обробці та стають частиною файлів, які належать Baby Transfer, що виступатиме в ролі оператора персональних даних для цілей управління Користувачами, які зареєструвалися на платформі Baby Transfer

Основна інформація щодо захисту персональних даних
Найменування ТОВ «БЕЙБІ ТРАНСФЕР»
Мета Управління й надання запитуваних послуг.
Забезпечення безпеки та відповідного середовища для безпечного надання послуг.
Відправлення оновлень та маркетингової інформації Користувачам.
Легітимізація Дотримання договірних відносин, законні інтереси та згода Користувача.
Права Право на доступ, виправлення та видалення даних, а також інші права, про які повідомляється в додатковій інформації.
Додаткова інформація Додаткова докладна інформація щодо Захисту даних міститься в наступних розділах.

Відповідно до чинного законодавства ми створили Політику конфіденційності, яку Baby Transfer використовує під час обробки даних Користувачів, що зареєструвалися в мобільному додатку.
Хто такий оператор персональних даних, що обробляє дані, які ви надаєте?

Уся персональна інформація, яка надається або збирається через мобільний додаток Baby Transfer обробляється ТОВ «БЕЙБІ ТРАНСФЕР», що виступає в ролі оператора персональних даних. Контактна інформація Baby Transfer міститься нижче.

Оператор персональних даних для ваших даних
Найменування ТОВ «БЕЙБІ ТРАНСФЕР»
Електронна адреса  zakaz.bab[email protected]
Телефони +38 (067) 526-36-94

+38 (063) 825-18-38

 

Яку інформацію збирає Baby Transfer?

Інформація, яку ми отримуємо від Користувачів, збирається відповідно до нижчевикладених положень.

Інформація, яка надається безпосередньо Користувачами:

Реєстраційні дані:
інформація, яку надають Користувачі під час реєстрації в мобільному додатку, а саме:

  • Ім’я користувача
  • адреса електронної пошти
  • номер мобільного телефону
  • реквізити кредитних карт Користувачів

При цьому реквізити кредитних карт Користувачів не зберігаються Baby Transfer, а передаються ліцензійним операторам електронних платежів, які отримують дані та зберігають їх із метою полегшення процесу здійснення платежу Користувачам і управління такими даними від імені Baby Transfer. Baby Transfer за жодних обставин не зберігає такі дані на своїх серверах. Користувачі в будь-який час можуть видаляти реквізити своїх банківських карток, прив’язаних до їхнього облікового запису. Це змусить постачальника послуг видалити таку інформацію. У такому випадку, для оформлення нових замовлень на Платформі, ці дані потрібно буде ввести знову. Користувачі можуть надати таким постачальникам запит на надання їм їхньої

З якою метою збираються дані?

 

  1. Для того, щоб використовувати мобільний додаток Baby Transfer

1.1. Baby Transfer використовує дані, отримані від Користувачів, для того, щоб послуги, що їх запитують Користувачі через свій обліковий запис на Платформі Baby Transfer відповідно до процедури, описаної в Умовах використання. Під час застосування платформи дані можуть бути використані:

Службою обслуговування клієнтів,з метою попередження Користувача про будь-які можливі інциденти або опитування Користувача щодо того, чому він залишив негативний відгук про надану послугу. Baby Transfer може використовувати дані, надані в замовленні, для управління будь-якими інцидентами, що можуть виникнути під час надання послуг.

1.2. Baby Transfer може використовувати персональні дані, що їх надають Користувачі, для спілкування з Користувачами через електронну пошту або за допомогою SMS-повідомлень щодо діяльності служби.

1.3. Baby Transfer також використовує інформацію для проведення дослідження та аналізу з метою вдосконалення послуг, надаваних Користувачам, а також із метою розробки та вдосконалення характеристик послуг, що їх надає Baby Transfer.

  1. Для забезпечення безпеки та належного середовища для надійного надання послуг.

2.1. Baby Transfer може використовувати дані для забезпечення належного використання продуктів, що їх пропонує мобільний додаток.

2.2. Baby Transfer також може використовувати інформацію Користувачів для ідентифікації й розслідування шахрайства та іншої протиправної діяльності, а також порушень Політики конфіденційності. Для цього Baby Transfer може розголошувати дані Користувачів платформам, які займаються аналізом шахрайської діяльності.

Baby Transfer може використовувати надану Користувачами інформацію для обробки даних, як описано вище, відповідно до законних інтересів щодо захисту та належного використання Платформи та чинного законодавства, а також для забезпечення належного та безпечного надання послуг.
Які права мають Користувачі?

— Як довго ми зберігаємо ваші персональні дані?

За винятком випадків, коли суб’єкт даних вимагає видалення своїх персональних даних, такі дані зберігаються 4 роки з моменту останньої взаємодії з Платформою.

Якщо Користувач відкликає свою згоду на обробку, дані блокуються, а їхня обробка припиняється. Дані зберігаються 4 роки для того, щоб Baby Transfer могла висунути претензію або захистити себе від будь-яких претензій.

— Право на відкликання згоди

Користувачі можуть відкликати свою згоду на обробку їхніх даних Baby Transfer в будь-який час.

— До якої інформації Користувач може отримати доступ?

Baby Transfer гарантує Користувачам доступ до інформації, пов’язаної з їхнім обліковим записом в мобільному додатку. Користувачі можуть переглядати таку інформацію та, у деяких випадках, оновлювати її.

Усі Користувачі можуть отримати доступ до свого профілю, можливість заповнювати та/або редагувати його, якщо вони вважають це за потрібне. Як зазначено вище, Користувачі можуть отримати доступ до і створити обліковий запис через профіль у Facebook.

— Які можливості мають Користувачі?

Як зазначено вище, якщо Користувач не бажає більше отримувати електронні повідомлення від Baby Transfer, він може змінити параметри підписки, натиснувши на відповідну кнопку в мобільному додатку.

Окрім цього, Користувачі можуть не надавати Baby Transfer дані геолокації. Більшість мобільних пристроїв надають Користувачам можливість вимкнення служби визначення місця перебування. Цю можливість зазвичай можна знайти в меню налаштувань пристрою. Якщо у вас виникають будь-які сумніви щодо вимкнення служби визначення місця перебування на вашому пристрої, Baby Transfer рекомендує вам зв’язатися з виробником вашого пристрою або оператором послуги.

Як ми захищаємо дані Користувачів?

Відповідно до характеру оброблюваних персональних даних і обставин обробки Baby Transfer вживає необхідні кроки, що їх рекомендує компетентний орган влади для підтримки належного рівня безпеки, для того, щоб уникнути (наскільки це можливо й завжди відповідно до рівня розвитку технологій) зміни, втрати, несанкціонованого доступу до або обробки даних. Як зазначено вище, надавані персональні дані не розголошуються третім особам без попереднього дозволу суб’єкта даних.
Повідомлення та модифікації

Як зазначено вище, усі Користувачі мають право на доступ, оновлення та видалення своїх даних, а також заперечувати проти обробки даних. Ви можете здійснювати свої права й робити будь-які запити щодо Політики конфіденційності Baby Transfer за допомогою Форми для зворотного зв’язку або електронної пошти [email protected]