Быстрый просчет
стоимости поездки
Просчитать стоимость поездки

В обе стороны

Возраст ребенка 1:

Возраст ребенка 2:

Возраст ребенка 3:

Заполните все поля!!!!
Посчитать
< назад
Приблизительное Время
Приблизительное Растояние

Тип авто :


Хотите оставить заказ?
Время и дата подачи машины
Как с вами связаться?

Выберите тип авто в списке выше

Отправить Закрыть

Політика конфіденційності та захисту даних

Політика конфіденційності та захисту даних

Відповідно до чинного законодавства щодо захисту даних компанія ТОВ «БЕЙБІ ТРАНСФЕР», ідентифікаційний код: 40325210  (надалі — BabyTransfer Driver ) інформує користувачів- водіїв (надалі – Користувач) свого мобільного додатку (надалі – Додаток) про Політику конфіденційності та захисту даних (надалі – Політика), яка застосовується BabyTransfer Driver  під час обробки персональних даних, добровільно наданих Користувачами, що зареєструвалися в мобільному додатку (надалі – Додаток). Надаючи BabyTransfer Driver  свої персональні дані за допомогою електронних форм, розміщених в мобільному додатку, Користувачі в чіткій формі надають BabyTransfer Driver  свою згоду на обробку, зберігання та використання таких даних відповідно до умов Політики і для цілей, встановлених у цій Політиці.

Користувачі повинні ознайомитися з цією Політикою до моменту реєстрації в мобільному додатку BabyTransfer Driver
Ця Політика поширюється на всі види персональних даних, які ми обробляємо через мобільний додаток BabyTransfer Driver для IOS, Android та Windows.

Натискаючи кнопку «зареєструватися», Користувачі цим заявляють, що вони ознайомилися з Політикою і в чіткій формі погоджуються з нею та надають згоду на дотримання положень цієї політики.

Під час реєстрації Користувачі  надають таку інформацію для створення або редагування свого облікового запису: ім’я користувача, адреса електронної пошти, номер телефону та реквізити кредитної карти. Окрім цього, Користувач надає BabyTransfer Driver  право збирати дані, пов’язані з місцем перебування користувача, включно з географічним розташуванням їхнього мобільного пристрою в режимі реального часу.

Одразу після завершення процесу реєстрації всі Користувачі отримують доступ до свого профілю, який вони можуть заповнити та/або редагувати так, як вони вважають за потрібне. Користувачі можуть отримати доступ до свого облікового запису та редагувати його. Інформація та дані, які надають Користувачі, міститимуться в їхньому обліковому записі й можуть бути змінені за допомогою функції «редагувати профіль».

Користувачі зобов’язані надавати правдиві та точні дані. Окрім цього, Користувачі несуть відповідальність за будь-які втрати або збитки, які можуть бути завдані BabyTransfer Driver  чи третім сторонам у результаті того, що надана інформація виявиться неправдивою, неточною, застарілою або недійсною.

Дані, що їх збирає BabyTransfer Driver , використовуються лише для досягнення цілей, встановлених у Загальних умовах використання Додатку.

Законодавство, яке застосовується до персональних даних Користувачів (Захист персональних даних)

BabyTransfer Driver  бере на себе зобов’язання завжди дотримуватися чинного законодавства щодо захисту персональних даних. Користувачам повідомляють, що персональні дані, які вони надають в мобільному додатку, підлягають автоматичній обробці та стають частиною файлів, які належать BabyTransfer Driver , що виступатиме в ролі оператора персональних даних для цілей управління Користувачами, які зареєструвалися на платформі BabyTransfer Driver

Основна інформація щодо захисту персональних даних
Найменування ТОВ «БЕЙБІ ТРАНСФЕР»
Мета Управління й надання запитуваних послуг.
Забезпечення безпеки та відповідного середовища для безпечного надання послуг.
Відправлення оновлень та маркетингової інформації Користувачам.
Легітимізація Дотримання договірних відносин, законні інтереси та згода Користувача.
Права Право на доступ, виправлення та видалення даних, а також інші права, про які повідомляється в додатковій інформації.
Додаткова інформація Додаткова докладна інформація щодо Захисту даних міститься в наступних розділах.

Відповідно до чинного законодавства ми створили Політику конфіденційності, яку BabyTransfer Driver  використовує під час обробки даних Користувачів, що зареєструвалися в мобільному додатку.
Хто такий оператор персональних даних, що обробляє дані, які ви надаєте?

Уся персональна інформація, яка надається або збирається через мобільний додаток BabyTransfer Driver  обробляється ТОВ «БЕЙБІ ТРАНСФЕР», що виступає в ролі оператора персональних даних. Контактна інформація BabyTransfer Driver  міститься нижче.

Оператор персональних даних для ваших даних
Найменування ТОВ «БЕЙБІ ТРАНСФЕР»
Електронна адреса  [email protected]
Телефони +38 (067) 526-36-94

+38 (063) 825-18-38

Місцезнаходження:                                 Україна, 03151, місто Київ, ВУЛ. СІМ’Ї ІДЗИКОВСЬКИХ, будинок 39, офіс 25

 

Яку інформацію збирає BabyTransfer Driver ?

Інформація, яку ми отримуємо від Користувачів, збирається відповідно до нижчевикладених положень.

Інформація, яка надається безпосередньо Користувачами:

Реєстраційні дані:
інформація, яку надають Користувачі під час реєстрації в мобільному додатку, а саме:

 1. Номер телефону (підтвердження через SMS код);
 2. Прізвище;
 3. Ім`я;
 4. По батькові;
 5. Країна;
 6. Місто;
 7. Місце прописки;
 8. Фото водія;
 9. Номер водійського посвідчення;
 10. Фото водійського посвідчення з двох сторін.

При додаванні авто:

 1. Марка авто;
 2. Модель авто;
 3. Рік випуску;
 4. Колір авто;
 5. Номер авто;
 6. Кузов авто;
 7. Кількість місць;
 8. Класс авто;
 9. Фото авто з 4 сторін;
 10. Фото тех паспорту з 2 сторін;
 11. Номер тех паспорту;
 12. Фото страхового полісу;
 13. Номер страхового полісу;
 14. Фото ліцензії на пасажирські первезення;
 15. Номер ліцензії на пасажирські перевезення;
 16. Фото страховки пасажирів;
 17. Номер страховки пасажирів;
 18. Дитячі автокрісла;
 19. Опції.

 

Інформація, щодо геолокації користувача:

Користувач надає дозвіл на відслідковування власної геолокації через свій мобільний пристрій.

Коли Користувач входить в ефір, ми починаємо отримувати його геолокацію та відправляємо до нас на сервер для подальшої обробки. Геолокація запускається у фоновому режимі, якщо звернути додаток, ми продовжимо отримувати геолокацію та відправляти на сервер. Геолокація використовується для видачі замовлень в обраному Користувач радіусі, для розрахунку швидкості руху, оскільки ми перевозимо дітей та контролюємо це. Також геолокація дає змогу клієнту бачити де знаходиться водій, як тільки замовлення буде завершено, клієнт більше не буде мати змогу бачити місце перебування водія.

 

 

З якою метою збираються дані?

 

 1. Для того, щоб використовувати мобільний додаток BabyTransfer Driver

1.1. BabyTransfer Driver  використовує дані, отримані від Користувачів, для того, щоб послуги, що їх запитують Користувачі через свій обліковий запис на Платформі BabyTransfer Driver  відповідно до процедури, описаної в Умовах використання. Під час застосування платформи дані можуть бути використані:

Службою обслуговування,з метою попередження Користувача про будь-які можливі інцинденти. BabyTransfer Driver  може використовувати дані, надані в замовленні, для управління будь-якими інцидентами, що можуть виникнути під час надання послуг.

1.2. BabyTransfer Driver  може використовувати персональні дані, що їх надають Користувачі, для спілкування з Користувачами через електронну пошту або за допомогою SMS-повідомлень щодо діяльності служби.

1.3. BabyTransfer Driver  також використовує інформацію для проведення дослідження та аналізу з метою вдосконалення послуг, надаваних Користувачам, а також із метою розробки та вдосконалення характеристик послуг, що їх надає BabyTransfer Driver .

 1. Для забезпечення безпеки та належного середовища для надійного надання послуг.

2.1. BabyTransfer Driver  може використовувати дані для забезпечення належного використання продуктів, що їх пропонує мобільний додаток.

2.2. BabyTransfer Driver  також може використовувати інформацію Користувачів для ідентифікації й розслідування шахрайства та іншої протиправної діяльності, а також порушень Політики конфіденційності. Для цього BabyTransfer Driver  може розголошувати дані Користувачів платформам, які займаються аналізом шахрайської діяльності.

BabyTransfer Driver  може використовувати надану Користувачами інформацію для обробки даних, як описано вище, відповідно до законних інтересів щодо захисту та належного використання Платформи та чинного законодавства, а також для забезпечення належного та безпечного надання послуг.
Які права мають Користувачі?

— Як довго ми зберігаємо ваші персональні дані?

За винятком випадків, коли суб’єкт даних вимагає видалення своїх персональних даних, такі дані зберігаються 4 роки з моменту останньої взаємодії з Платформою.

Якщо Користувач відкликає свою згоду на обробку, дані блокуються, а їхня обробка припиняється. Дані зберігаються 4 роки для того, щоб BabyTransfer Driver  могла висунути претензію або захистити себе від будь-яких претензій.

— Право на відкликання згоди

Користувачі можуть відкликати свою згоду на обробку їхніх даних BabyTransfer Driver  в будь-який час.

— До якої інформації Користувач може отримати доступ?

BabyTransfer Driver  гарантує Користувачам доступ до інформації, пов’язаної з їхнім обліковим записом в мобільному додатку. Користувачі можуть переглядати таку інформацію та, у деяких випадках, оновлювати її.

Усі Користувачі можуть отримати доступ до свого профілю, можливість заповнювати та/або редагувати його, якщо вони вважають це за потрібне. Як зазначено вище, Користувачі можуть отримати доступ до і створити обліковий запис через профіль у Facebook.

— Які можливості мають Користувачі?

Як зазначено вище, якщо Користувач не бажає більше отримувати електронні повідомлення від BabyTransfer Driver , він може змінити параметри підписки, натиснувши на відповідну кнопку в мобільному додатку.

Як ми захищаємо дані Користувачів?

Відповідно до характеру оброблюваних персональних даних і обставин обробки BabyTransfer Driver  вживає необхідні кроки, що їх рекомендує компетентний орган влади для підтримки належного рівня безпеки, для того, щоб уникнути (наскільки це можливо й завжди відповідно до рівня розвитку технологій) зміни, втрати, несанкціонованого доступу до або обробки даних. Як зазначено вище, надавані персональні дані не розголошуються третім особам без попереднього дозволу суб’єкта даних.
Повідомлення та модифікації

Як зазначено вище, усі Користувачі мають право на доступ, оновлення та видалення своїх даних, а також заперечувати проти обробки даних. Ви можете здійснювати свої права й робити будь-які запити щодо Політики конфіденційності BabyTransfer Driver  за допомогою Форми для зворотного зв’язку або електронної пошти [email protected]